życie na codzień

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Wia GOŚĆ 21-03-09 22:03

Odwiedziłem mój kochany gród i co zobaczyłem bród fruwające papiery po jakichś fruktisach mroczne zakamarki dawnego parku jakies psie odchody w centru miasta ,tuż przy kościele,czy tam nie ma gospodarza!.Samo centrum ma wiele do zastanowienia ,czy w ogóle ktoś tu myśli o nowoczesności na miarę naszego wiekuOcenią to moje wnuki.POzdrawiam.

Odpowiedz Cytuj
Jogi GOŚĆ 21-03-09 22:24

Zgadzam sie nasze miasto, to moje miejsce do życia,tak nie powinno być, ale dopóki będa żyć stare komuchy tak będzie , oni mają stare nawyki,których długo się nie pozbędą. Starzy ludzie powiadali że jak wymże pokolenie międzywojenne a dorośnie pokolenie dziśiejsze ,będzie lepiej.Nadzieja Matka głupich .A teraz wielki kryzys i wielkie usprawiedliwienie!

Odpowiedz Cytuj
Józek i WiA GOŚĆ 30-08-09 17:21

Odwiedziliśmy nasze miasto, centrum bardzo piękne ,obok kościoła wręcz cudownie nasze trzy dni pobytu w ukochanym rodzinnym mieście przyniosło nam wiele radości,pozdrawiamy gospodarzy,radnych i przyjaciół grodu nad Regą.Do zobaczenia za rok.

Odpowiedz Cytuj
My GOŚĆ 18-09-09 16:11

Na Rynku tuż przy Ratuszu prace trwają pełną parą.Cały plac ,zamek ,kościół i przyległe obiekty wyglądają przepięknie,tło przebudowy to pikuś! Na pewno za rok nasze oczy się nacieszą, jak zwykle POZDRAWIAMY Mieszkańców i Włodarzy Miasta.

Odpowiedz Cytuj
Gość GOŚĆ 13-04-11 16:29

Po długiej nieobecności - przyjechałam do rodzinnego miasta. Zmienia się; w wielu przypadkach na lepsze czyli coraz ładniejsze ;-)Niestety - ogromny minus - to niechęć obecnych decydentów z zieleni miejskiej do tej zieleni właśnie. Skąd wziął się pomysł by wyciąć w pień [dosłownie] tak wielką ilość wielkich drzew??? Przed dworcem PKP, koło zamku [!!!], naprzeciwko tartaku [przy nieczynnym przedszkolu] czy chociażby piękny świerk przed Urzędem Miasta itd. ??? Trudno uwierzyć by wszystkie one były zagrożeniem dla przechodniów.....Wycięto. Nie ma. Posadzono mini mini....Kiedy one staną się duże? Nie dożyją tego ci, którzy przyczynili się do zniknięcia starych, nie doczekamy tego my...Czyli już dziś starają się o ładny widok dla naszych wnuków...?.... Jest na to wiele innych sposobów.....W sumie - przykre. A mogłoby być tak ładnie...

Odpowiedz Cytuj
Ada GOŚĆ 05-06-11 0:01

Mieszkam w tym mieście .Rzeczywiście trochę wypiękniał, ale to co się dzieje ostatnio woła o pomstę  do nieba. Wycięto piękne, stare  drzewa. Nie wszystkie stanowiły zagrożenie.... Niby w imieniu mieszkańców na UM zamontowano tablicę ku pamięci L.Kaczyńskiego. Nikt mnie o zdanie nie pytał, a jestem jak wielu mieszkańców przeciw takiej błazenadzie. A teraz w samym centrum buduje się szalet. Będę się modlić o zdrowie włodarzy miasta , bo o rozum już chyba za późno. Wychodki zawsze były w ustronnych miejscach. Myślałam, że to żart, ale niestety...

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://swidwin.istrefa.com

istrefa gmina Świdwin | istrefa powiat świdwiński | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Świdwin - miasto, gmina miejska, powiat świdwiński, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-300


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem